Kolejna przegrana koszykarzy MUKS-u 1811 Unii Tarnów
access_time 2019-10-24 10:00:00
W środę wieczorem, walczący o mistrzostwo II ligi koszykówki mężczyzn, zawodnicy MUKS 1811 Unia Tarnów, podejmowali przed własną publicznością drużynę AZS PWSTE Jarosław.

Wszystkie cztery kwarty padły łupem gości. Tarnowianie stawili opór jedynie w drugiej części spotkania, w której doprowadzili do remisu, a nawet prowadzili różnicą kilku punktów. Niestety nie zdołali utrzymać przewagi do końca kwarty i po słabej grze w defensywie musieli uznać wyższość dobrze dysponowanej w tym dniu drużynie gości. Ostatecznie gospodarze przegrali ten mecz 64:87.

W kolejnym spotkaniu zmierzą się w Rudzie Śląskiej z tamtejszą Pogonią.

MUKS 1811 Unia Tarnów – AZS PWSTE Jarosław 64:87 (18:21, 17:22, 13:19, 16:25).

Punkty dla MUKS-u: Sulowski 24, Stawarski 9, Karlik 7, Chojnowski 6, Hałka 6, Schabowski 5, Niemczura 5, Pochroń 2, Badełek, Bona, Targoński, Słapiński.