Tarnowskie siatkarki nadal bez zwycięstwa
access_time 2019-10-20 08:59:00
Nie najlepiej wiedzie się tarnowskim siatkarkom w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi piłki siatkowej kobiet. W piątej kolejce spotkań uległy przed własną publicznością zespołowi Joker Mekro Energoremont Świecie. Była to piąta przegrana siatkarek Grupy Azoty PWSZ w tegorocznych rozgrywkach.

Od samego początku meczu na parkiecie dominowały siatkarki ze Świecia. Tarnowianki próbowały dotrzymać im kroku, jednak zawodniczki gości były zdecydowanie lepsze. Szybko wygrały dwa pierwsze sety 17:25 i 18:25. Jedynie w trzecim secie gospodyniom udało się przekroczyć granicę 20 punktów. Tarnowianki  szybko zniwelowały przewagę zbudowaną przez zespół ze Świecia i dwukrotnie doprowadziły do remisu 15:15 i 18:18. W końcówce spotkania gospodynie popełniały błędy własne, nie kończyły kontrataków co przełożyło się na zwycięstwo gości w trzecim secie 23:25 i całym spotkaniu 0:3.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Joker Mekro Energoremont Świecie 0:3
(17:25, 18:25, 23:25)