III Memoriał Krystiana Rempały
access_time 2019-09-27 03:37:00
W najbliższą sobotę, 28 września na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach rozegrany zostanie III Memoriał Krystiana Rempały. Honorowy patronat nad rozpoczynającym się o godz. 14.30 turniejem objął prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.

Zawody, podobnie jak przed rokiem, rozegrane zostaną w formule turnieju par. Na zakończenie odbędzie się natomiast bieg finałowy, w którym wystąpi czwórka najlepszych zawodników. Oprócz żużlowców „Jaskółek” swój udział w memoriałowych zmaganiach potwierdzili m.in. Janusz Kołodziej, Jakub Jamróg, Patryk Rolnicki, Krystian Pieszczek oraz Sebastian Niedźwiedź.

Przypomnijmy, że w pierwszym memoriale – rozegranym w formule indywidualnej – zwyciężył Jakub Jamróg przed Arturem Czają i Bartoszem Smektałą. W ubiegłym roku najlepsza okazała się natomiast para Bartosz Smektała – Sebastian Niedźwiedź, a w wyścigu indywidualnym triumfował Dominik Kubera.

W sobotę na torze w Mościcach odbędzie się także, składający się z pięciu wyścigów, miniturniej przeznaczony dla zawodników startujących na motocyklach z silnikami o pojemności 250 centymetrów sześciennych. Wystąpią w nim m.in. dwaj wychowankowie UKS Jaskółki Tarnów: Patryk Nater i Piotr Świercz.

 

Lista startowa memoriału:

Gipsman Team – 1. Janusz Kołodziej, 2. Patryk Zieliński

S-Serwis Team – 3. Ernest Koza, 4. Przemysław Konieczny

Arkan Team – 5. Krystian Pieszczek, 6. Patryk Rolnicki

Wes-Bud Team – 7. Jakub Jamróg, 8. Dawid Rempała

Carinet Team – 9. Daniel Kaczmarek, 10. Marko Levishin

Stasiak Team – 11. Sebastian Niedźwiedź, 12. Michał Gruchalski

Fot. Archiwum A. Gawle

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A