Pijany wjechał samochodem w przydrożne krzaki. Zatrzymali go świadkowie
access_time 2019-09-24 17:17:00
50-letni kierowca osobowego volkswagena miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w przydrożne krzaki. Ucieczkę uniemożliwili mu świadkowie zdarzenia.

W niedzielę do dyżurnego bocheńskiej policji zadzwonił mężczyzna z informacją o kierowcy, który w miejscowości Pogwizdów wjechał osobowym volkswagenem w przydrożne zarośla. Informator dodał, że zachowanie mężczyzny i wyczuwalna od niego woń alkoholu wskazywały na to, że może być on nietrzeźwy. Po przybyciu na miejsce mundurowi zastali na poboczu drogi czerwonego volkswagena wraz z kierowcą oraz pilnujących go świadków zdarzenia. Przypuszczenia zgłaszającego co do stanu trzeźwości kierowcy czerwonej osobówki szybko się potwierdziły. Policyjny alkomat wskazał u 50-letniego mieszkańca powiatu bocheńskiego ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Za swój pijacki rajd mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu też zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat i kara pozbawiania wolności do lat 2. Będzie musiał też zapłacić 5 tysięcy złotych na rzecz ofiar wypadków drogowych.

Fot. KPP w Bochni

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A