Zagłosuj na tarnowską enoturystykę
access_time 2019-09-19 15:44:00
Do 2 października można głosować na najlepszy produkt turystyczny 2019 roku w Polsce. W ogólnopolskim internetowym konkursie Małopolska jest reprezentowana przez projekt Tarnowskiej Organizacji Turystycznej ENOTarnowskie, promujący turystykę winiarską.

W ramach projektu ENOTarnowskie TOT proponuje turystom zwiedzanie lokalnych winnic, spotkania z ich właścicielami, warsztaty tematyczne i spotkania, kiermasze winiarskie oraz cykl spotkań z lokalnym winem i kuchnią - listopadowe Tarnowskie Dionizje. Projekt promuje i wspiera rozwój enoturystyki w regionie Pogórza, a związane z nim wydarzenia odbywają się między innymi w Tarnowie, Tuchowie, Pleśnej, Rzuchowej i w Ciężkowicach. Jego celem jest przybliżenie wielokulturowego dziedzictwa miasta i regionu, wielowiekowych tradycji w handlu winem oraz promocja potencjału i osiągnięć winiarzy regionu tarnowskiego.

Głosy na Najlepszy Produkt Turystyczny Polskiej Organizacji Turystycznej – Certyfikat Internautów 2019 można oddawać TUTAJ. Głosowanie trwa do 2 października, do godziny 23.59. Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej, według nazw województw od lewej do prawej strony. Aby zagłosować, należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”. 

Fot. FB Enotarnowskie

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A