Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS
access_time 2019-09-19 03:43:00
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes na specjalnie przygotowany dla nich Tydzień Przedsiębiorcy. W Tarnowie i Bochni od 23 do 27 września, będzie można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. Motywem tegorocznej edycji są kampanie „Zatrudniam legalnie” oraz „Masz wybór”.

Akcja organizowana jest z myślą o przedsiębiorcach oraz o osobach planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, którzy chcą się dowiedzieć więcej o obowiązujących przepisach. Podczas spotkań będzie można uzyskać informacje związane z zadaniami realizowanymi przez ZUS oraz inne urzędy, organy i organizacje odgrywające istotną rolę w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Podczas seminariów uczestnicy dowiedzą się o roli i obowiązkach płatnika składek, uprawnieniach do kontroli zwolnień lekarskich. Jedno ze spotkań poświęcone będzie alternatywnym zgłoszeniom do ubezpieczeń społecznych i konsekwencjom opłacania niższych składek. Uczestnicy seminarium poznają, czym są e-akta oraz jak wygląda prawo do świadczeń emerytalno-rentowych.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji Tygodnia Przedsiębiorcy można uzyskać telefonicznie: 14 632-75-596 lub 502-009-663.

Harmonogram szkoleń dostępny w załączniku.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A