Villa Medica - wyjątkowe miejsce w sercu Rabki-Zdroju! Weź udział w konkursie i wygraj weekendowy pobyt dla całej rodziny
access_time 2019-08-05 03:22:00
Rabka Zdrój to jedno z najpiękniejszych miejsc na Podhalu. Ten renomowany kurort o randze europejskiej zasłynął przede wszystkim z leczenia i rehabilitacji najmłodszych, stąd określany jest też mianem Miasta Dzieci Świata. Jednak skuteczność tutejszych kuracji odczuwają na sobie także osoby w wieku dojrzałym. W najczystszej strefie miasta, w części A uzdrowiska, znajduje się Villa Medica. Jest to niezwykle komfortowy ośrodek wypoczynkowy, zlokalizowany zaledwie 20 minut od centrum i malowniczego Parku Zdrojowego.

Villa Medica to nowy ośrodek wypoczynkowy z prawdziwego zdarzenia, mieszczący się w absolutnie wyjątkowym miejscu - w najczystszej strefie Rabki-Zdroju. Położony na stoku góry Bania, doskonale nasłoneczniony, z przepięknym widokiem na góry ośrodek oferuje pokoje jedno-, dwu-, trzy oraz czteroosobowe. Pomieszczenia są wyposażone w łazienki, czajnik, telewizor i lodówki. Większość pomieszczeń ma balkon lub taras z malowniczym widokiem na okoliczne szczyty. Ośrodek dysponuje też czterema apartamentami – 1 sześcioosobowym i 3 czteroosobowymi.

W Villi Medica można skorzystać z wielu atrakcji, takich jak chociażby kryty basen (8x5 metrów, 140 cm głębokości). W obiekcie znajduje się również przestronna sala rekreacyjna z telewizorem oraz pokojem zabaw dla dzieci, sala do ćwiczeń ze sprzętami do treningu aerobowego i siłowego, stół do ping-ponga i piłkarzyki. Na dużym i ogrodzonym terenie jest parking dla gości i plac zabaw dla dzieci. Najmłodsi mogą skorzystać z piaskownicy, huśtawek i zjeżdżalni. W ogrodzie znajduje się też specjalnie wyznaczone miejsce do grillowania. 

W ośrodku działają również trzy gabinety specjalistyczne – laryngologiczny, pediatryczny i homeopatyczny. Goście mogą też skorzystać z gabinetu dermatologii estetycznej i ogólnej oraz dwóch gabinetów zabiegowych – dermatologii chirurgicznej i inhalatorium.

Pobyt w Villi Medica jest jedną z nagród w naszym wyjątkowym konkursie, w którym na zwycięzcę czeka weekend w malowniczej scenerii Rabki-Zdroju. Zachęcamy do udziału. Link do konkursu znajduje się TUTAJ

Komentarze...