Beata Szydło na pikniku rodzinnym w Zakliczynie
access_time 2019-08-06 05:21:00
- Polska szybko i dynamicznie się rozwija, jest bezpiecznym krajem o stabilnej gospodarce, a to wszystko powoduje, że są dobre perspektywy na przyszłość - mówiła w niedzielę podczas wizyty w Zakliczynie europoseł Beata Szydło. Była premier wraz z parlamentarzystami z ziemi tarnowskiej wzięła udział w pikniku rodzinnym, zorganizowanym przez Prawo i Sprawiedliwość na terenach sportowo-rekreacyjnych „Kamieniec” w Zakliczynie.

W swoim wystąpieniu Beata Szydło mówiła, że - Właśnie w takich małych miejscowościach, tych miejscach, które przez wiele, wiele lat były zapomniane. Gdzie zamykano posterunki policji, likwidowano komunikacje publiczną, zamykano szkoły, likwidowano ośrodki zdrowia – tam najczęściej ludzie mówią "zmieniło nam się na lepiej". Podkreśliła, że realizowany przez rząd PiS program powstał w efekcie spotkań polityków z obywatelami. - Dzisiaj, po blisko czterech latach, mogę powiedzieć, ze dotrzymaliśmy słowa. Pokazaliśmy, że to, co niektórzy uważali za niemożliwe, stało się możliwe. Jeśli konsekwentnie realizuje się program, jeśli ma się pomysł, ale przede wszystkim robi się to wspólnie z mieszkańcami, z Polakami to można naprawdę bardzo dużo osiągnąć i bardzo dużo zrobić. Zwróciła też uwagę, że programy społeczne, które wprowadził rząd PiS stały się również programami prorozwojowymi, co - jak przekonywała - jest pewnym fenomenem, o którym dzisiaj już bardzo głośno mówi się w Europie.

Jak zaznaczyła, jej partia jest przygotowana "do kontynuacji dobrego czasu dla Polski": - Podczas jesiennych wyborów parlamentarnych podejmiemy decyzję, czy wprowadzone przez rząd PiS zmiany po 2015 roku będą kontynuowane. Chcemy was prosić: zaufajcie nam i tym razem, pozwólcie nam kontynuować razem z wami ten program dobrych reform dla Polski. Pozwólmy, aby trwał ten dobry czas dla Polski. - apelowała Szydło.

Na pikniku w Zakliczynie obecna była też Anna Pieczarka z Zarządu Województwa Małopolskiego, która będzie liderem listy PiS w tarnowskim okręgu wyborczym i parlamentarzyści – wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko oraz posłowie Michał Wojtkiewicz i Wiesław Krajewski.
 

Komentarze...