Betclic powraca na polski rynek zakładów bukmacherskich
access_time 2019-08-04 22:51:00
Bukmacher Betclic po chwilowej nieobecności znów dostępny jest w Polsce.

Betclic – bukmacher z siedzibą na Malcie powraca na polski rynek

Ministerstwo Finansów co jakiś czas aktualizuje na swojej stronie listę podmiotów, które uzyskały zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych. Ze względu na warunki, które trzeba spełnić, a także na niezbyt korzystny dla firm bukmacherskich podatek obrotowy, do tej pory decydowały się na to głównie polskie spółki.

Jednak 26 września 2018 roku takie zezwolenie otrzymała firma BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, a obecnie możemy już cieszyć się ofertą tego bukmachera, ponieważ 1 lipca 2019 r. bukmacher Betclic rozpoczął przyjmowanie zakładów poprzez swoją stronę internetową.

Betclic powraca po zmianach

Bukmacher Betclic był znany polskim graczom już wcześniej. Jednak ze względu na zmiany w ustawie hazardowej na jakiś czas zniknął z naszego rynku. W ubiegłym roku firmie udało się jednak uzyskać zezwolenie Ministra Finansów co umożliwiło rozpoczęcie w pełni legalnej działalności w Polsce.

Czym wyróżnia się Betclic?

Betclic to kolejny legalny bukmacher, który aktywnie działa w naszym kraju. Konkurencja cały czas rośnie, dlatego każda spółka musi stosować różne zabiegi, które przyciągną do niej graczy.

Betclic w stosunku do całkiem nowych bukmacherów ma nieco ułatwione zadanie, ponieważ przez długie lata był on już obecny na polskim rynku. Użytkownicy, którzy kiedyś korzystali z jego usług (co należy zauważyć że nie było zgodne z polskim prawem, a obstawianie u bukmacherów działających bez polskiego zezwolenia jest karalne), prawdopodobnie będą chcieli przetestować go i tym razem, gdy działa już w pełni legalnie.

Betclic sponsorem Piasta Gliwice i Lechii Gdańsk

Bukmacherzy w Polsce mają nieco utrudnione zadanie jeśli chodzi o działania w kwestii reklamy. W telewizji, kinie, radiu i teatrze nie może ona być prowadzona w godzinach od 6.00 do 22.00 (poza pewnymi wyjątkami gdy sponsorem wydarzenia jest bukmacher). Jednym ze sposobów, dzięki którym bukmacherzy mogą docierać ze swoją ofertą do nowych klientów jest więc sponsoring.

Dlatego też coraz więcej firm bukmacherskich decyduje się na wsparcie polskiego sportu. Betclic także nie próżnuje i 12 lipca dowiedzieliśmy się, że zostanie on głównym sponsorem Lechii Gdańsk. Wcześniej bukmacher podpisał również umowy z reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn oraz z klubem Piast Gliwice.

Co wiemy o Betclic?

Bukmacher, którego oficjalnie znamy pod nazwą Betclic, należy do spółki BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, która w Polsce działa za pośrednictwem przedstawiciela. Betclic jest doskonale znany w wielu krajach, m.in. we Francji, Portugalii, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii. Więcej o bukmacherze można przeczytać tutaj.

Wydaje się, że bukmacher Betclic ma predyspozycje do tego by w niedługim czasie zostać jednym z liderów legalnego rynku zakładów w Polsce. Czy warto zatem obstawiać w Betclic? Na pewno do tego nie zachęcamy, ponieważ obstawianie zakładów bukmacherskich może doprowadzić do uzależnienia, a także może przysporzyć graczowi poważnych problemów finansowych. Jeśli się jednak na to zdecydujesz to pamiętaj, że konto u bukmachera mogą założyć jedynie osoby pełnoletnie.

Komentarze...