KONKURS! Pokaż nam jak spędzasz czas z dzieckiem i wygraj rodzinny pobyt w Rabce-Zdroju!
access_time 2019-08-02 15:45:00
Spacer, gra w piłkę, wycieczka rowerowa, wspólne pieczenie ciasta a może zwiedzanie nieznanych miejsc? Czas to najwspanialszy podarunek, jaki możemy sprawić swojemu dziecku. To wartość, której nie da się kupić i nie da się odzyskać. Sami o niej decydujemy. Spędzanie czasu z dzieckiem to jedna z najlepszych rzeczy, jakie można dla niego zrobić. Warto pielęgnować tę więź i poznawać siebie nawzajem. Idealną okazją do realizacji tych celów może być pełen przygód rodzinny weekend w malowniczej górskiej scenerii Rabki-Zdroju...

Zrób zdjęcie i pokaż nam, jak spędzasz czas ze swoim dzieckiem. Następnie zatytułuj je w ciekawy, nieszablonowy sposób i wyślij do nas. Masz szansę wygrać rodzinny pobyt w Rabce-Zdroju! Nie będziesz musiał martwić się o dojazd, zapas paliwa, nocleg czy atrakcje. Wszystko Ci zapewnimy!

Czekają was: komfortowa podróż nowym samochodem Volkswagen T-Cross sponsorowanym przez Salon Volkswagena Porsche Tarnów, z pełnym bakiem paliwa, którego koszty pokryje portal tarnow.net.pl, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w ośrodku wypoczynkowym z basenem Villa Medica i vouchery do Parku Rozrywki RABKOLAND, upoważniające do korzystania ze wszystkich atrakcji przez cały dzień. Super zabawa gwarantowana!

Fotografię wraz z podpisaną klauzulą (jej treść znajdziesz poniżej w regulaminie konkursu), należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: konkurs@tarnow.net.pl.

W treści wiadomości e-mail należy podać: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego oraz ciekawy, oryginalny tytuł zdjęcia.

Konkurs trwa do 19 sierpnia.

Termin wycieczki: 24-25 sierpnia.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Komentarze...