Warsztaty, degustacje i wiele więcej w ogrodzie w Rzuchowej
access_time 2019-06-03 06:46:00
Moc atrakcji czeka na uczestników dnia otwartego ogrodu przy Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej. Organizatorzy zaplanowali aż 8 godzin różnorodnych przedsięwzięć. Inicjatywa odbędzie się w czwartek, 6 czerwca w ramach XIV Festiwalu Święta Ogrodów oraz Małopolskiego Szlaku Ogrodów.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10. od spaceru po ogrodzie. Następnie przewidziano zajęcia dla dzieci i młodzieży w ogródku edukacyjnym, czyli pikowanie, sadzenie roślin etc., o godz. 11.30 zaplanowano warsztaty kulinarne. Dwie godziny później czeka nas piknik w ogrodzie, a o godz. 14 warsztaty rękodzielnicze z KGW Stowarzyszenie Pełna Chata. Zajęcia uatrakcyjnią animacje dla dzieci, czyli konkursy, gry i zabawy. Całość dopełni wieczór (od godz. 18) w ogrodzie z winami Enotarnowskie oraz produktami z Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Małopolska. Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA serdecznie zaprasza do Rzuchowej.

Festiwal Święto Ogrodów, to niezwykłe przedsięwzięcie, na które składa się wiele inicjatyw w Krakowie, Niepołomicach, Dobczycach, Stryszowie, Rzuchowej czy Trzebini. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a Festiwal potrwa do 16 czerwca. Nie przegap interesującej Cię imprezy – szczegółowy kalendarz jest dostępny na stronie: http://swietoogrodow.pl/

Z kolei Małopolski Szlak Ogrodów połączył 32 miejsca, a w tym m. in.: Ogród Jana Pawła II w Inwałdzie, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Ogród Magiczny w Muszynie, założenie zamkowo-ogrodowe w Pieskowej Skale oraz Ogródek Edukacyjny przy Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej. Za realizację projektu odpowiada Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA z Rzuchowej w gminie Pleśna w powiecie tarnowskim.

Dodatkowe informacje: http://www.malopolskiszlakogrodow.pl/

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A