Mietek Szcześniak wystąpi w Kąśnej Dolnej
access_time 2019-05-31 06:13:00
W sobotę, 8 czerwca o godz. 18:00 w Sali Koncertowej Stodoła w Kąśnej Dolnej odbędzie się koncert Mietka Szcześniaka z zespołem.

W sobotę 8 czerwca serdecznie zapraszamy do Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej na koncert legendy polskiej sceny muzycznej – Mietka Szcześniaka. Artysta obdarzony  niezwykle ciepłą barwą głosu koncertuje już od 30 lat. Śpiewać zaczął w wieku 6 lat w zespole Ikary. Zadebiutował w 1990 roku płytą „Niby nowy”. W swojej karierze zaśpiewał z wieloma gwiazdami polskiej estrady: Edytą Górniak, Kayah, Lorą Szarfan. Jest dwukrotnym laureatem Fryderyka w kategorii Wokalista Roku (1998 i 1999). Ma na koncie wiele płyt, z których ostatnia „Nierówni” wydana w 2016 roku uzyskała status złotej, a poprzednia „Songs from Yesterday” z udziałem Krzysztofa Herdzina okryła się platyną.

W Kąśnej Dolnej artysta zaprezentuje progam „Największe przeboje”. Usłyszymy zatem takie utwory, jak „Tu”, „Nie płoszcie miłości”, „Dreamer”, What’s going on?”, „Nierówni”, „Jest jeden świat”, „Poczekaj”, „Modlę się o miłość”, „Mamma”, „O niebo lepiej”, „Czekaj na wiatr”, „Spoza nas”, „Za-czekam”, „Twoja miłość” czy „Bądź blisko”.

Skład zespołu:
Mieczysław Szcześniak – śpiew
Bartosz Jakubiec – gitara
Piotr Mania – instrumenty klawiszowe
Patryk Stachura – bas
Filip Woźniak – perkusja
Agnieszka Gorączkowska – śpiew

Bilety w cenie 30 zł do nabycia na www.centrumpaderewskiego.pl lub stacjonarnie w Dworku Paderewskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Dla tarnowskich melomanów Centrum tradycyjnie organizuje transport autokarowy (wyjazd o 16.30 sprzed Teatru im. Ludwika Solskiego, cena przejazdu 10 zł).

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A