Uczniowie klas policyjnych z Gromnika na podium ogólnopolskiego turnieju w Pile
access_time 2019-04-23 03:38:00
Uczniowie liceum w Gromniku zajęli trzecie miejsce w XI Ogólnopolskim Turnieju "Klasa Policyjna Roku 2019", który rozegrany został w Szkole Policji w Pile.

W finałowym turnieju wystartowało 25 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, prowadzących klasy z programem policyjnym. Eliminacje do turnieju odbywały się w szkołach policyjnych w Katowicach, Pile i Legionowie. Podczas dwudniowych zmagań, czteroosobowe drużyny musiały wykazać się umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy, sprawnością fizyczną (tor przeszkód), umiejętnościami strzeleckimi oraz ogólną wiedzą o policji.

Reprezentanci Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gromniku w składzie: Roksana Walica, Jakub Wójcik, Bartosz Miłkowski i Szymon Bara, po zsumowaniu punktów ze wszystkich konkurencji, zajęli trzecie miejsce. Opiekunem drużyny był Marek Dziuban, który już od pierwszej edycji przygotowuje uczniów do tej rywalizacji.

Tytuł „Klasy Policyjnej Roku 2019” wywalczyła drużyna reprezentująca Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Suwałkach.

Fot. Szkoła Policji w Pile

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A