Karambol na A4. Zderzyło się siedem samochodów
access_time 2019-04-20 13:14:00
Do groźnego wypadku doszło dziś na 475. kilometrze A4. Na trasie Brzesko - Tarnów w miejscowości Wokowice zderzyło się siedem samochodów. Wśród rannych są dzieci.

W wypadku zostało rannych sześć osób, w tym troje dzieci. Poszkodowani trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Akcja „Wielkanoc”- więcej policji na drogach!

Na drogach trwa policyjna akcja "Wielkanoc". Nad bezpieczeństwem podróżujących pojazdami oraz pieszych czuwać będzie blisko 1900 policjantów ruchu drogowego. Policjanci będą dbać o płynność ruchu drogowego oraz pomagać w bezpiecznym dotarciu do celu. Mundurowi, w trakcie prowadzonych działań będą także zwracać uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Policja, jak co roku, apeluje o rozwagę za kierownicą.

W ubiegłym roku w okresie wydłużonego weekendu związanego ze Świętami Wielkanocnymi (w porównywalnym okresie od 30.03 do 2.04.2018 r.) na małopolskich drogach doszło do 26 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 25 zostało rannych, odnotowano 243 kolizje drogowe. Ponadto ujawniono ponad 70 kierujących prowadzących pojazd po spożyciu alkoholu.

Fot. OSP Szczepanów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A