Wygraj gadżety z filmów "Hellboy" i "After"
access_time 2019-04-18 09:53:00
Z okazji niedawnych premier filmów "Hellboy" i "After", wraz z Cinema3D przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs, w którym do wygrania są fanowskie gadżety.

"Hellboy", reż. Neil Marshall

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

"After", reż. Jenny Gage

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college'u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności, o jakie nigdy wcześniej by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo. Szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

 

UWAGA KONKURS!

Z okazji premiery filmów mamy dla was niespodzianki od Cinema3D:

  • 2 x koszulka z motywem z filmu "Hellboy" w rozmiarach L i XL
  • książka "After" Anny Todd

Aby zdobyć jedną z nagród odpowiedz na pytanie: "Hellboy" czy "After"? Na który z tych filmów chętniej wybrałbyś się do kina i dlaczego? Następnie wybierz nagrodę, którą chciałbyś otrzymać. Zwyciężą autorzy najciekawszych odpowiedzi. Wpis zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym FanPage'u.

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpisz "Filmowe gadżety od Cinema 3D".

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do wtorku 23 kwietnia, do godz. 10:00.

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej mailowo lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Powodzenia!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A