Dobre walki pieściarzy Tiger Tarnów
access_time 2019-04-01 13:04:00
Bardzo dobry występ zaliczyli pięściarze Tiger Tarnów w III Międzynarodowym Memoriale Bokserskim im. Ryszarda Jarnota w Libiążu.

Kacper Ciureja startował w kategorii wagowej do 60 kg, a jego rywalem był Adrian Klima (MOSM Tychy). Tarnowianin po ładnym i zaciętym pojedynku, jednogłośnie pokonał przeciwnika na punkty 3-0. Natomiast startujący w wadze 80 kg Kevin Rybakowski, przez RSC w I rundzie pokonał Eryka Janochę (Dąbrowski Klub Bokserski). W narożniku sekundowali trenerzy: Józef Sadko i Piotr Biś. 

Z kolei na Międzynarodowy Turniej Bokserski do Szczecina, wraz z Kadrą Polski, pojechał Gracjan Ciureja. Gracjan wystąpił w wyższej kategorii wagowej 52 kg, a za przeciwnika miał reprezentanta Niemiec, medalistę Mistrzostw Europy - Lazema Sadka.
Z relacji trenera kadry wynika, że pierwsze dwie rundy były bardzo wyrównane, a trzecią wygrał Gracjan. Niestety sędziowie widzieli inaczej i wypunktowali 1-2 dla reprezentanta Niemiec. Pomimo niekorzystnego werdyktu, Gracjan jest bardzo zadowolony z pojedynku, tym bardziej, że są to jedne z jego pierwszych walk w kategorii junior.

W niedzielę, 7 kwietnia w hali sportowej przy ulicy Gumniska 28 odbędzie się Międzynarodowy Turniej Bokserski, na który zaprasza Klub Tiger Tarnów. Wstęp wolny.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A