Koncert z okazji 40-lecia zespołu Dżem [WYGRAJ ZAPROSZENIE]
access_time 2019-03-29 09:08:00
Legendarna rockowo-bluesowa grupa Dżem istnieje na polskiej scenie muzycznej już od ponad 40 lat i wciąż jest w świetniej formie. Za tydzień, w piątek, 5 kwietnia o godz. 19:00 zespół Dżem zagra akustyczny koncert w Centrum Sztuki Mościce. A my już dziś zapraszamy fanów grupy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na ten niezwykły koncert.

Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze muzyki. Byli pierwszym odkryciem Jarocina. Występowali na chyba wszystkich większych i większości mniejszych festiwali w Polsce. Wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji. Stawali na jednej scenie z Rolling Stonesami, Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, AC/DC a ich utwory wykonuje przeszło pięćdziesiąt zespołów, w tym również Metallica :). Konsekwentnie robiąc swoje, przetrwali mody i brak zainteresowania – o wsparciu nie wspominając – centralnych mediów. Przetrwali też tragedie w postaci dwóch śmiertelnych wypadków – narkotykowego i samochodowego. To wszystko tylko i aż w ciągu czterdziestu lat, bo w roku 2019 właśnie tyle upłynie, odkąd w 1979 zdecydowali się całkowicie poświęcić muzyce i postawić na utwory własne, a nie przeróbki piosenek z kraju i ze świata. To była brzemienna w skutki decyzja, które odczuwamy do dziś…

W roku 2019 serdecznie zapraszamy na koncerty akustyczne z okazji 40-lecia zespołu Dżem! Na tych koncertach po prostu trzeba być, bo każdy kolejny jubileusz jest bardziej imponujący i domaga się bardziej imponujących obchodów.


5 kwietnia 2019, godz. 19:00
Tarnów, Centrum Sztuki Mościce


Bilety w cenie: 150 zł, 130 zł
Do nabycia na: biletin.pl, eventim.pl, ebilet.pl oraz w kasie CSM

Organizatorem koncertu jest Redakcja Artystyczna LIVE CONCERT

 

UWAGA KONKURS!

Masz ochotę posłuchać na żywo legendarnej grupy Dżem? Możesz wygrać dwuosobowe zaproszenie na ich piątkowy koncert w CSM! Odpowiedz na pytanie: Który utwór Dżemu lubisz najbardziej? Uzasadnienie mile widziane. Wpis zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym FanPage'u

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpisz "Dżem".

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do 3 kwietnia, do północy.

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej w wiadomości prywatnej na Facebook.

Powodzenia!

Komentarze...