Koncert Wiedeński już w niedzielę
access_time 2019-04-11 09:05:00
Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich będzie można usłyszeć w niedzielę 14 kwietnia o godz. 17:00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. A my już dziś zapraszamy melomanów do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na Koncert Wiedeński.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. 

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:  Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch". 
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. 

Zapraszamy 14 kwietnia (niedziela) godz. 17.00, Duża Scena

Bilety 85 zł: Kasa Teatru (ul. Mickiewicza 4)
rezerwacje tel.: 14 688 32 87, 784 976 025, 668 323 998, grupy: 504 091 909
bilety online: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl oraz Sklepy Muzyczne FIFF, Księgarnie PWN, Księgarnie Book Book

 

UWAGA KONKURS!

Masz ochotę posłuchać na żywo najpiękniejszych arii i duetów z operetek wiedeńskich? Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś/aś otrzymać od nas dwuosobowe zaproszenie na Koncert Wiedeński. Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym FanPage'u.

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpisz "Koncert Wiedeński".

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do dziś, 11 kwietnia do północy.

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej w wiadomości prywatnej na Facebooku lub mailowo. 

Powodzenia!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A