Hetman Killer’s umacnia się na czele tabeli
access_time 2019-01-23 11:58:00
W tarnowskiej Lidze Koszykówki BIG 3 rozegrano ostatnią rundę przed fazą Play Off’s. Znamy już układ tabeli i wiemy, kto z kim zagra o wielki finał w III edycji.

W pierwszym meczu 10 rundy spotkały się Hetman Killer’s i Zdrowy Projekt. Mecz po dość zaciętej rywalizacji zakończył się pewną wygraną "Killerów" 98:72 (38:32), co umocniło drużynę na pierwszym miejscu w tabeli.

Ostatnim meczem tej rundy miął być mecz Ecofishing z Wild Ballers, lecz drużyna Ecofishing nie skompletowała składu i przegrała walkowerem.

BIG 3 – 10 runda wyniki: