Recman otwiera salon w Tarnowie. Wygraj stylowe upominki!
access_time 2019-01-18 09:44:00
Modne garnitury, spodnie, swetry, krawaty, spinki i inne elementy męskiej garderoby w atrakcyjnych cenach czekają na wszystkich, którzy 24 stycznia pojawią się na otwarciu nowego salonu Recman w Gemini Park w Tarnowie. Z tej okazji również my przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są stylowe upominki ufundowane przez firmę Recman.

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.

Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury dostępne już od 579 zł oraz stylowe marynarki występujące w cenie od 439 zł. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki. 

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon. 

Ponad 150 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 190 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Z rabatu -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie można skorzystać w dniach od 24 do 27 stycznia.

 

 

UWAGA KONKURS!

Z okazji otwarcia nowego salonu, mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są stylowe upominki przygotowane przez salon Recman:

I miejsce: 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety
II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety
III miejsce: 1 x krawat + gadżety​

Aby wziąć udział w konkursie, napisz w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage​ Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego? Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpisz "Recman".

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do czwartku, 24 stycznia do godziny 09:00.

Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej mailowo lub w wiadomości prywatnej na Facebook.

Komentarze...