Maciej Balcar z nową płytą "Struś". Wygraj bilet na koncert w TCK!
access_time 2019-02-07 11:00:00
11 lutego o 19:00 w Piwnicach TCK wystąpi Maciej Balcar z zespołem prezentując piosenki z najnowszego solowego albumu „Struś”. Bilet w przedsprzedaży w cenie 50 zł dostępne są w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5 oraz on-line na www.tck.pl.
Po „Ruletce" (2015) i „Znakach" (2017) nadchodzi czas na kolejną w planowanej serii, solową płytę wokalisty kultowego zespołu „Dżem", Macieja Balcara. Ogólnie rzecz biorąc jest to piąte studyjne wydawnictwo Maćka, licząc z debiutanckim albumem „Czarno" (1998) i reaktywującym działalność albumem „Ogień i Woda" (2010).
Album zatytułowany „Struś" którego premiera planowana jest na luty 2019 roku, będzie zawierał 10 kompozycji nagranych wspólnie ze stałym, zaprzyjaźnionym zespołem Maćka: Piotrem „Quentinem" Wojtanowskim na basie, Maćkiem Mąką na gitarach, Jankiem Gałachem na skrzypcach i Krzyśkiem „Flipperem" Krupą na instrumentach perkusyjnych.
 
„Strusia" od dwóch poprzednich albumów odróżnia zdecydowanie bardziej akustyczne brzmienie całości, nawiązujące do tras akustycznych zespołu. Nic dziwnego, skoro to właśnie wersje akustyczne poprzednich płyt Maćka cieszą się tak dużą popularnością, co niejako potwierdza niesłabnące zainteresowanie albumem „Live Trax 12" (2012).
 
Trasa koncertowa (choć premierowa, tym razem akustyczna) odbywać się będzie w okresie 07-24 lutego 2019 i jest jak zwykle w przypadku Maćka, ambitna; przez niemal 3 tygodnie podróżując po całej Polsce, muzycy grać będą, dzień w dzień, przekrój wszystkich poprzednich płyt Balcara przeplatany tymi najnowszymi, prosto ze „Strusia".
 

UWAGA KONKURS!

Masz ochotę zobaczyć i posłuchać Macieja Balcara na żywo? Przekonaj nas, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś otrzymać od nas dwuosobowe zaproszenie na jego poniedziałkowy koncert w Piwnicach TCK. Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym FanPage'u.

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do niedzieli, 10 lutego do północy.

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej w wiadomości prywatnej na Facebook. 

Powodzenia!

Komentarze...