"Wszyscy wiedzą" w Millennium Studio
access_time 2019-02-20 03:01:00
„Wszyscy wiedzą” to przebój europejskich kin z wielkimi kreacjami filmowej pary: Penélope Cruz i Javiera Bardema. Najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych. Film zostanie pokazany na jednorazowym seansie 4 marca w kinie Millennium w ramach cyklu Millennium Studio. Początek o godz. 20.30.

MILLENNIUM STUDIO: "Wszyscy wiedzą"

Tytuł oryginalny: Todos lo saben

Tytuł angielski/międzynarodowy: Everybody Knows

Reżyser: Asghar Farhadi

Występują: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta

Kraj produkcji: Hiszpania, Francja, Włochy

Rok produkcji: 2018

Data premiery: 15 lutego 2019

Język oryginalny: hiszpański, angielski, kataloński

Gatunek: dramat

Czas trwania: 132 min.

Niektórych sekretów nie da się ukryć na zawsze.

„Wszyscy wiedzą” to przebój europejskich kin z wielkimi kreacjami filmowej pary: Penélope Cruz i Javiera Bardema. Najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych.

Po wielu latach nieobecności Laura (Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

Mistrz światowego kina zaprasza nas do kipiącego od emocji labiryntu. Cruz i Bardem stworzyli we „Wszyscy wiedzą” jeden z najwspanialszych duetów w ich karierze. W pełnych namiętności kreacjach tej pary przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dawne uczucie przeżywane jest na nowo, a dystans zamienia się w ognistą bliskość. Czy niewiedza jest zawsze błogosławieństwem? Co zrobisz, kiedy nagle okaże się, że poza tobą już wszyscy wiedzą?

KINO MILLENNIUM: 4 III 2019

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A