Kolęda z wysokości
access_time 2018-12-31 05:55:00
Najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe w wykonaniu Tarnowskiego Chóru Gos.pl będzie można usłyszeć w Centrum Sztuki Mościce 6 stycznia. Koncert będzie okazją do wsparcia podopiecznych Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro.

Bilet wstępu na wydarzenie otrzyma każdy, kto wesprze działalność stowarzyszenia, przekazując co najmniej 30 zł do skarbony wystawionej w siedzibie organizacji przy ul. Kochanowskiego 30 od 2 do 5 stycznia w godz. 7.00 - 19.00. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup samochodu, którym lekarze, nauczyciele i terapeuci stowarzyszenia będą odwiedzać dzieci z głębokim upośledzeniem umysłowym i w stanach terminalnych w ich domach.

Koncert kolęd Tarnowskiego Chóru Gos.pl to już cykliczne wydarzenie. Co dwa lata w okresie świąteczno-noworocznym chórzyści otwierają swoje serca i koncertują na rzecz Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro. Obecnie pod opieką placówek stowarzyszenia jest blisko 300 dzieci. Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną.

Początek koncertu o godz. 14.00.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A