Przegrana koszykarzy MUKS-u 1811 Unii Tarnów
access_time 2018-11-26 12:00:00
​W kolejnej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki mężczyzn, zespół MUKS 1811 Unia Tarnów podejmował przed własną publicznością drużynę AZS UJK Kielce.

Pierwsza kwarta spotkania była bardzo wyrównana. Żadnej z drużyn nie udało się wypracować znaczącej przewagi. Ostatecznie wygrali ją goście 19:18. W kolejnej kwarcie zdecydowanie lepsi byli tarnowianie, którzy zakończyli ją 10-punktowym prowadzeniem. Sytuacja odwróciła się w trzeciej odsłonie meczu. Drużyna AZS UJK Kielce przyspieszyła; oddawała celne rzuty, świetnie spisywała się w defensywie i odrobiła straty, kończąc kwartę 4-punktowym prowadzeniem. Ostatnia część spotkania należała do drużyny gości, którzy wygrali ją 35:17. Ostatecznie tarnowianie ulegli drużynie z Kielc 73:90.

MUKS „1811” UNIA  Tarnów - AZS UJK Kielce – 73:90 – (18:19, 24:15, 14:21,17:35)

MUKS: Palmowski 24, Bryzek 19, Kasperzec 6, Skowron 5, Szewczyk 5, Kaliński 5, Sulowski 2, Niemczura 2