Casting dla dzieci i młodzieży oraz tworzenie piosenki festiwalowej – w ramach X Festiwalu Mała Talia 2018
access_time 2018-10-31 03:03:00
Podczas X Festiwalu Mała Talia, który będzie się odbywał między 28 listopada a 9 grudnia, wystąpią profesjonalni twórcy z różnych ośrodków teatralnych w Polsce. Uświetnieniem i uzupełnieniem festiwalowego programu będzie także występ tych, dla których festiwal jest dedykowany. Zapraszamy na casting do Finałowego koncertu Małej Talii.

 9 grudnia odbędzie się wyjątkowy Koncert Małej Talii, który zostanie przygotowany przez dzieci i młodzież, pod okiem grupy STARNOVA. Usłyszymy bajkowe utwory o „Brzydkim kaczątku”, „Małym księciu”,  „Calineczce” czy Panu Kleksie w wykonaniu zespołu muzycznego i uczestników warsztatów.

CASTING do warsztatów, podczas których uczestnicy wraz z profesjonalnymi muzykami  będą pracować nad finałowym występem odbędzie się 6 listopada, o godz 17.00 na Małej Scenie w tarnowskim teatrze.

Casting oraz warsztaty poprowadzą: 

Przygotowanie wokalne:
Sławek Ramian - pedagog wokalny Natural Voice Perfection Institute, laureat “Szansy na Sukces”, “Bitwy na głosy”, “The Voice of Poland IV”

Interpretacja, psychologia sceny:
Grzegorz Gawlik - kompozytor, autor tekstów, znakomity pedagog, dobry duch

Akompaniament:
Piotr Niedojadło - pianista, kompozytor

Na casting zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 do 15 lat. Ilość miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o maila na adres: organizacja@teatr.tarnow.pl

W treści prosimy podać imię i nazwisko, oraz wiek osoby, która chce wziąć udział w castingu.

W trakcie warsztatów powstanie także piosenka festiwalowa o Małej Talii  - Chcemy aby chętni, mogli się zaangażować w jej powstawanie, stąd możliwość wysyłania swoich pomysłów na tekst, do teatru. Na podstawie nadesłanych propozycji, powstanie ostateczna wersja. Autorów najciekawszych z nich nagrodzimy teatralnymi upominkami – mówi Karolina Białas z Działu Promocji i Organizacji Widowni
Propozycje należy wysyłać drogą mailową na adres: organizacja@teatr.tarnow.pl. W tytule prosimy o wpisanie: Mała Talia – treść piosenki.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A