Tarnowskie siatkarki wygrywają w Opolu
access_time 2018-10-29 11:20:00
W szóstej kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi piłki siatkowej kobiet zawodniczki Grupy Azoty PWSZ Tarnów zmierzyły się w Opolu z zespołem Uni.

Tarnowianki bardzo dobrze rozpoczęły to spotkanie. Dość gładko wygrały dwa pierwsze sety 23:25 i 15:25. W trzeciej partii siatkarki Grupy Azoty pozwoliły sobie na chwilę słabości, którą natychmiast wykorzystały gospodynie wygrywając tę część spotkania 25:19  . Czwarty set był niezwykle wyrównany. W jego pierwszej połowie wynik oscylował w okolicach remisu. Dopiero pod koniec tej partii tarnowiankom udało się uzyskać niewielkie prowadzenie, które utrzymały do końca seta i ostatecznie wygrały go 21:25 i całe spotkanie 1:3.

Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Paulina Bałdyga.

Kolejne spotkanie tarnowianki rozegrają u siebie, 3 listopada o godz. 19.00 z zespołem Budowlani Toruń.

Uni Opole – Grupa Azoty PWSZ Tarnów 1:3 (23:25, 15:25, 25:19, 21:25)