Spotkanie autorskie z Piotrem Lianą
access_time 2018-11-05 03:33:00
W piątek, 9 listopada o godz. 18:00 w nowej czytelni Miejskiej Bibliotece Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 4 (parter) odbędzie się spotkanie autorskie połączone z promocją nowej powieści Piotra Liany "Echo serca". Po spotkaniu będzie można zakupić książkę i zdobyć autograf autora.

"Echo serca" - Piotr Liana  

Pasjonujący thriller psychologiczny!

Na przedmieściach Tarnowa umiera córka Krzysztofa Roty, kardiologa. Jej śmierci towarzyszą niejasne okoliczności. Mimo to prokuratura nie wszczyna dochodzenia. Ojciec nastolatki podejmuje walkę z systemem. Na jego drodze piętrzą się przeszkody. Policja, prasa i szpital utrudniają prywatne śledztwo. Dochodzi do kolejnych zbrodni. Czy komuś zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na światło dzienne?

Piotr Liana – magister farmacji, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa dowodowego na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Uczestnik konferencji naukowych, brał udział w badaniach nad mutagennością. Pasjonuje go jedzenie i - jak sam o sobie mówi - żyje po to, żeby jeść. W wolnych chwilach ucieka z escape roomów, rozwiązuje zagadki, karmi zmysły wszystkimi dziedzinami sztuki. Lubi zmagać się z trudnymi tematami, bawią go ironia i czarny humor. Uczestniczył w kursach "Druga strona kryminalnej fikcji", realizowanych pod auspicjami Maszyny do Pisania. W 2015 roku zadebiutował powieścią Persona non grata. Pochodzi z Gorlic, obecnie mieszka w Tarnowie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A