W piątek zmiana organizacji ruchu na Słonecznej
access_time 2018-10-04 17:10:00
Wykonawca remontu ulicy Słonecznej, firma Strabag informuje, że jutro, w związku z prowadzonymi na Słonecznej pracami zmieni się organizacja ruchu. Od godziny 6 rano, przez około trzy godziny, ruch na Słonecznej będzie przekierowywany z jezdni północno-wschodniej na południowo-zachodnią.

Zarząd Dróg i Komunikacji prosi kierowców, aby podczas wprowadzania zmiany w organizacji ruchu zachowali szczególną ostrożność przy przejeździe przez plac budowy i zwracali uwagę na znaki, informujące o robotach drogowych oraz stosowali się do poleceń osób kierujących ruchem. W miarę możliwości lepiej omijać ten rejon miasta i wybierać drogi alternatywne – jadący z Woli Rzędzińskiej mogą pojechać ulicą Wiadukt, ulicą Środkową w kierunku ulicy Heleny Marusarz i dojechać do ronda przy skrzyżowaniu Lwowskiej z Okrężną. Jadący od strony miasta mogą wybrać przejazd ulicą Gumniską i Okrężną. Remontowany fragment Słonecznej można też ominąć ulicą Spokojną i Nowodąbrowską.

Przypomnijmy - prace obejmują odcinek ulicy Słonecznej od alei Jana Pawła II do ulicy Lwowskiej i ulicy Orkana, łącznie z tarczą skrzyżowania. Gruntownie remontowane są obie jezdnie, chodniki, schody, ciągi pieszo – rowerowe i zatoka autobusowa. Łączna wartość prac to około 5,1 miliona złotych.

Komentarze...