Warsztaty teatralno-taneczne 55+
access_time 2018-10-05 04:37:00
Przeżyj niezapomnianą przygodę i wspólnie z tancerzami Polskiego Teatru Tańca zagraj w spektaklu "Wesele. Poprawiny", który zostanie pokazany podczas Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA 26 października na dużej scenie CSM. Udział w warsztatach jest bezpłatny! Jeśli masz wyczucie rytmu, poprawną koordynację ruchową a przede wszystkim chcesz spełnić swoje marzenie o występie na scenie - te warsztaty są dla Ciebie! I Ty na chwilę możesz stać się aktorem. Odwagi!
Jeśli masz wyczucie rytmu, poprawną koordynację ruchową a przede wszystkim chcesz spełnić swoje marzenie o występie na scenie - te warsztaty są dla Ciebie! I Ty na chwilę możesz stać się aktorem. Odwagi!
 
Zajęcia warsztatowe odbędą się 25 - 26 października 2018 r. w Centrum Sztuki Mościce
 
Do udziału w warsztatach teatralno-tanecznych zapraszamy osoby powyżej 55. roku życia. Zajęcia poprowadzi tancerz Polskiego Teatru Tańca. Celem zajęć jest przygotowanie uczestników do udziału spektaklu "Wesele. Poprawiny" w charakterze aktorów - gości weselnych.
Punktem wyjścia będzie ruch i taniec chocholi oraz podstawowe kroki polskich tańców narodowych: kujawiak, polonez, oberek.
 
Harmonogram warsztatów:
25 października - 3 godziny z przerwą
26 października - udział w próbie do spektaklu (ok. 2 godziny) oraz udział w samym spektaklu od godz. 19.00 (spektakl 90 min.)
Dokładne godziny warsztatów zostaną podane w późniejszym terminie.
Zapisy: promocja@csm.tarnow.pl lub telefonicznie: 14 633 46 27 
od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00
 
Liczba miejsc ograniczona!
Komentarze...