W sobotę premiera najnowszej powieści Piotra Liany! [KONKURS]
access_time 2018-09-20 07:30:00
Już w sobotę, 22 września do księgarni trafi najnowsza powieść kryminalna Piotra Liany "Echo serca". Wraz z wydawnictwem Oficynka zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki.

Echo serca - Piotr Liana  

Pasjonujący thriller psychologiczny!

Na przedmieściach Tarnowa umiera córka Krzysztofa Roty, kardiologa. Jej śmierci towarzyszą niejasne okoliczności. Mimo to prokuratura nie wszczyna dochodzenia. Ojciec nastolatki podejmuje walkę z systemem. Na jego drodze piętrzą się przeszkody. Policja, prasa i szpital utrudniają prywatne śledztwo. Dochodzi do kolejnych zbrodni. Czy komuś zależy na tym, żeby prawda nigdy nie wyszła na światło dzienne?

Piotr Liana – magister farmacji, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa dowodowego na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Uczestnik konferencji naukowych, brał udział w badaniach nad mutagennością. Pasjonuje go jedzenie i - jak sam o sobie mówi - żyje po to, żeby jeść. W wolnych chwilach ucieka z escape roomów, rozwiązuje zagadki, karmi zmysły wszystkimi dziedzinami sztuki. Lubi zmagać się z trudnymi tematami, bawią go ironia i czarny humor. Uczestniczył w kursach "Druga strona kryminalnej fikcji", realizowanych pod auspicjami Maszyny do Pisania. W 2015 roku zadebiutował powieścią Persona non grata. Pochodzi z Gorlic, obecnie mieszka w Tarnowie.

Z okazji premiery książki, mamy dla was konkurs!  Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści, należy prawidłowo odpowiedzieć na proste pytanie: Jak nazywa się główny bohater debiutanckiej powieści Piotra Liany "Persona non grata"? 

Odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl, w temacie wiadomości wpisz "Echo serca"

Na nadsyłanie odpowiedzi macie czas do 7 października do godziny 12:00.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową lub telefoniczną.

Komentarze...