Quest, czyli poszukiwanie tajemnicy Jamnej. Weź udział w wyzwaniu!
access_time 2018-09-19 07:35:00
W ramach projektu pn. "Tajemnica Jamnej", stowarzyszenie Jamna Dla Pokoleń zaprasza do udziału w premierowym przejściu metodą questu wyznaczoną trasą w Jamnej.

Quest jest narzędziem edukacyjnym, które udostępnia i interpretuje dziedzictwo miejsca. Ma formę zilustrowanej karty wyprawy, której treści i grafika poprawnie zinterpretowane wskazują trasę przejścia, czyli jest poszukiwaniem właściwej drogi. Quest "Tajemnica Jamnej" skupia się na Rezerwacie Diable Skały i zachęca do samodzielnego poznawania historii i przyrody.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych 22 września o godz. 13:00 na wspólne ognisko. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą wygodnego obuwia i odzieży na wypadek deszczu. Dojazd we własnym zakresie.

Questy zostaną również przekazane do szkół, gdzie będą służyły jako pomoc w organizacji jesiennych wycieczek i upowszechnianiu turystyki pieszej i krajoznawstwa. 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. "Małopolska Gościnna"

Fot. Facebook/Jamna Dla Pokoleń

 

Komentarze...