Już dziś koncert Sławomira
access_time 2018-09-27 02:33:00
27 września na Hali Widowiskowo – Sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej 28 w Tarnowie odbędzie się jedyny koncert Sławomira w naszym mieście! Organizatorzy zapraszają już od godziny 17.00, ponieważ przed halą będzie czekała na uczestników imprezy strefa chill & gastro. Przed koncertem będzie można miło spędzić czas w gronie swoich znajomych.

Bramy zostaną otwarte o godzinie 18.00. Przed główną gwiazdą wieczoru wystąpi zespół MUSLE, a już o godzinie 20.00 na scenie pojawi się niekwestionowana gwiazda Rock Polo – Sławomir z całym swoim zespołem! Będzie to niezapomniany wieczór z prawdziwą rozrywką na parkiecie!

Szczegóły na plakacie oraz na oficjalnym wydarzeniu koncertu:
https://www.facebook.com/events/167044017481856/

Sławomir czyli Sławomir Zapała.
Twórca muzyki Rock Polo, czyli połączenia muzyki tanecznej z rockowym brzmieniem. Jego hity: „Megiera”, „Miłość w Zakopanem”, „Ni mom hektara”, „Ty mała znów zarosłaś” to aktualnie hity na domówkach czy polskich weselach. Jest aktorem, który na swoim koncie ma kilkadziesiąt ról w filmach i w serialach. W zaledwie 3 miesiące od premierowego występu, został zaproszony na Sopot Hit Festiwal, gdzie wystąpił jako gwiazda programu i mimo późnej pory, porwał do zabawy całą sopocką publiczność. Ma tysiące fanów zarówno w kraju, jak i za granicą. Uwielbia kontakt i zabawę na żywo z publicznością. Jego przeboje mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń na portalu YouTube.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A