Obchody Rocznicy Bitwy Warszawskiej z zespołem BOYS
access_time 2018-08-08 04:07:00
Kawaleria, ułani, piechurzy, węgierscy huzarzy, mundury, broń, armata, czołg, rycerze a na zakończenie koncert gwiazdy disco polo zespołu BOYS. Na tak niezwykłe połączenie historii z popularną muzyką zapraszają Wójt Gminy Tarnów i Starosta Tarnowski już 15 sierpnia do Woli Rzędzińskiej w ramach Obchodów Rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Organizatorzy zachęcają do przybycia już od godzin popołudniowych, gdzie wydarzenie rozpocznie się defiladą przez miejscowość grup rekonstrukcji historycznej. W tym roku zapowiada się ona niezwykle widowiskowo, gdyż będzie okazja zobaczyć m.in. kawalerię, ułanów, węgierskich huzarów, piechotę, a nawet armatę przeciwpancerną i czołg.

Następnie na miejscowym stadionie LKS „Wolania” historyczne widowisko – wojskowy piknik. Będą pokazy kawaleryjskich umiejętności, broni, wyposażenia, strzelanie z armaty, prezentacja współczesnego wojska, pojedynki rycerskie, nauka strzelania z łuku i replik broni i wiele innych wojskowych atrakcji. Na wszystkich czeka też poczęstunek wojskową grochówką i wiele innych atrakcji.

Po historycznym pikniku wojskowym przyjdzie czas na koncert gwiazdy disco polo zespołu BOYS. I każdy będzie mógł zaśpiewać tak znane hity jak „Jesteś szalona”, „Wolność”. Szczegóły wydarzenia na stronie internetowej gminy Tarnów.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A