W Tarnowcu trenują „po angielsku” - English Football Camp 2018
access_time 2018-08-08 05:10:00
Młodzi piłkarze z Tarnowca mają niezwykłą możliwość trenować i jednocześnie uczyć się języka. A to dzięki profesjonalnemu kursowi English Football Camp 2018, który od końca lipca trwa na obiektach Klubu Sportowego Tarnowiec.

Kurs English Football Camp 2018 jest organizowany przez Akademię Piłkarską ”ENGLISH FOOTBALL”, która od września tego roku we współpracy ze Szkołą Podstawową w Tarnowcu prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci. Zajęcia są prowadzone przez trenerów z Anglii, którzy każdego dnia przygotowują dla uczestników treningi piłkarskie oraz warsztaty językowe. W kursie udział bierze 60 zawodników w wieku od 5 do 14 lat, głównie są to zawodnicy klubów oraz szkółek piłkarskich z regionu tarnowskiego.

W oficjalnym rozpoczęciu kursu udział wziął wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, życząc trenerom miłego pobytu w Anglii, zaś młodym zawodnikom rozwijania swojej sportowej pasji.

Jednym z głównych celów kursu jest rozwój umiejętności piłkarskich oraz językowych, treningi prowadzone są w języku angielskim co pozwala uczestnikom wykorzystać nabyte już umiejętności oraz zapoznać się z nową kulturą oraz środowiskiem. Podczas kursu na wszystkich młodych piłkarzy czeka mnóstwo niespodzianek, biorą oni udział w licznych, konkursach oraz mini turniejach, a na najlepszych czekają cenne nagrody, które zostaną wręczone podczas oficjalnego zakończenia.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A