Aplikacja "Moja Komenda", czyli policjant i dzielnicowy na wyciągnięcie ręki
access_time 2018-08-06 08:54:00
Jesteś na wakacjach? Znajdujesz się w obcym miejscu i potrzebujesz skontaktować się z policjantami? Doprowadzi cię do nich aplikacja "Moja Komenda".

Aplikacja „Moja Komenda” to mobilny przewodnik po wszystkich jednostkach policji w całej Polsce, który pomoże ci dotrzeć lub skontaktować się z najbliższą jednostką lub dzielnicowymi. Szczególnie teraz, w trakcie wakacji, gdy wyjeżdżamy do nieznanego nam miasta, może okazać się bardzo przydatny.

Aplikacja „Moja Komenda”, uruchomiona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zawiera bazę teleadresową wszystkich komend, komisariatów, posterunków w Polsce. Znajdują się w niej też informacje dotyczące dzielnicowych. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie, sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty, co może się okazać naprawdę przydatne w sytuacji, gdy w obcym mieście będziemy chcieli znaleźć najbliższą jednostkę policji. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała nam trasę do położonej w pobliżu komendy czy komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dzięki niej odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania, ale także rejonem, w którym obecnie przebywamy bądź wypoczywamy. 

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o dany obszar oraz pokaże, w której jednostce pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Co ważne, wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć dzielnicowego.  „Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Android. Usługa jest bezpłatna.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A