Kinowe premiery w Cinema 3D
access_time 2018-07-19 10:00:00
Kinowe premiery w Cinema 3D zapowiadają się rewelacyjnie. Mroczny i porywający "Sicario 2: Soldado" z kapitalnymi rolami Benicio del Toro i Josha Brolina to tylko jedna z ciekawych pozycji, które obejrzycie w kinie w najbliższych tygodniach.
  • Co w trawie piszczy (premiera 20.07.2018)

Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.
Co w trawie piszczy

 

  • Sicario 2: Soldado (premiera 20.07.2018)

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego  barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. 

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.
Sicario 2: Soldado

 

  • Pierwsza noc oczyszczenia (premiera 20.07.2018)

Aby zmniejszyć roczne współczynniki przestępczości, organizacja New Founders of America (NFFA) testuje socjologiczną teorię, kierując – w ciągu jednej nocy – agresję na określoną zamkniętą społeczność. Ale kiedy przemoc ciemiężców spotyka się z agresją zmarginalizowanych, patologia rozprzestrzenia się z przedmieść na cały kraj. 
Pierwsza noc oczyszczenia

 

  • Sztuka kłamania (premiera 20.07.2018)

On – kapitan Neuville (Jean Dujardin), jest pozbawionym skrupułów, przebiegłym… tchórzem. Ona – Elisabeth (Mélanie Laurent), to szczera, rozważna i honorowa siostra niewinnej Pauline, czyli narzeczonej oficera. Pewnego dnia mężczyzna musi pilnie wyjechać, ale zapewniając ukochaną o swoim uczuciu, obiecuje, że będzie do niej często pisał. Niestety żaden jego list nigdy nie dociera do zrozpaczonej Pauline. Elisabeth postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i, podszywając się pod niesłownego Neuville’a, zaczyna pisać do porzuconej narzeczonej fałszywe wiadomości. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie powraca do domu. W trosce o wrażliwe serce Pauline, Neuville i Elisabeth zmuszeni są brnąć w kolejne kłamstwa. Kobieta i mężczyzna prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych historiach, a ich finezja nie zna granic. W kłamstwach jednak łatwo można się pogubić.
Sztuka kłamania

 

  • Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie (premiera 20.07.2018)

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża i znów spotkać ukochaną?
Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie

 

W repertuarze pozostają: 
„41 dni nadziei”-  dramat
„Berek” -   komedia
„Czego życzy sobie kobieta” - komedia
„Drapacz chmur” - akcja
„Dziedzictwo. Hereditary” - horror
„Iniemamocni 2” - animowany
„Kuba Guzik” - przygodowy
„Uprowadzona księżniczka” - animowany
 „Zimna Wojna” – dramat

www.cinema3d.pl/tarnow

Kontakt do kina:
Cinema 3D Galeria Tarnovia
ul. Krakowska 149, 33-100 Tarnów
T: +48 14 690 18 50
e-mail: tarnow@cinema3d.pl
strona internetowa: www.cinema3d.pl

Kino zastrzega sobie prawo zmiany w repertuarze.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A