Rowerowy maraton w Zakliczynie
access_time 2018-07-19 05:01:00
Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn zaprasza do udziału w imprezie sportowej „DARE2b MTB Maraton ZAKLICZYN 2018”, która odbędzie się w sobotę, 21 lipca 2018 r. w Zakliczynie.

To trzecia edycja maratonów rowerowych MTB rozgrywanych na terenie Gminy Zakliczyn. Prawdziwie górska trasa poprowadzona została przez najpiękniejsze zakątki Pogórza Rożnowskiego. Debiutująca w roku 2016 nowa miejscówka na mapie MTB pokazała, że Pogórze potrafi zadziwić niejednego, techniczne zjazdy, sztywne „sztajfy” aż do nieba.

Dzikie ostępy i wspaniałe widoki górskich panoram, a na koniec genialna kuchnia na mecie. W tym roku nie będzie inaczej. Tu nawet najkrótszy dystans potrafi wycisnąć „siódme poty”. Nazwy takie jak Jamna i Żebraczka nabiorą nowego wymiaru, trawersy leśnych ostępów i mocne podjazdy po łąkach wytyczą nowe granice Twoich możliwości. Odważ się być!

W dniu 21 lipca 2018 r. startujący w tym maratonie zawodnicy mają do wybory trzy trasy o zróżnicowanym stopni długości i trudności (63 km, 47 km, 33 km). Rozpoczęcie maratonu nastąpi o godz. 10.30. Baza maratonu rowerowego zlokalizowana została obok klasztoru oo. Franciszkanów w Zakliczynie, ul. Klasztorna.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A