Międzynarodowa Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej w Tarnowie
access_time 2018-05-18 10:01:00
21 maja rozpocznie się XIV Międzynarodowa Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej „Europa bez barier 2018"

Dla grup przyjeżdżających do Tarnowa przygotowano bogaty program, w którym znajdują się m.in. zajęcia integracyjne, sportowe, artystyczno - manualne, rekreacyjne.

W pierwszym dniu Spartakiady przeprowadzone zostaną rozgrywki sportowe. Planowany „DZIEŃ SPORTU” odbędzie się w Hali TOSiR-u, młodzież podzielona na 9 grup będzie sprawdzała swoje umiejętności w kilku konkurencjach, m.in. mistrz piłki ręcznej, mistrz  zręczności, mistrz koszykówki. Wszyscy startujący zostaną wyróżnieni medalami, każdy uczestnik spartakiady będzie zwycięzcą. Po południu na młodzież będą czekać warsztaty plastyczne.

W drugim dniu Spartakiady, młodzież spędzi czas na warsztatach muzycznych i spacerach uliczkami Tarnowa. Wieczorem podczas wspólnego spotkania młodzież niepełnosprawna z Węgier, Ukrainy oraz Polski zaprezentuje bogaty program artystyczny, który co roku wyzwala niesamowite emocje, buduje atmosferę rodzinnego ciepła, budzi wzruszenie wśród obecnych.

21 - 25 maja 2018  - XIV edycja Międzynarodowej Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej - w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie 

22 maja (wtorek) o godzinie 10:00 oficjalne otwarcie XIV Międzynarodowej Spartakiady w hali sportowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (TOSiR) przy ul. Krupniczej w Tarnowie.

24 maja (czwartek) o godzinie 10:00 oficjalne zakończenie Spartakiady w Urzędzie Wojewódzkim przy Alei Solidarności 5-9 w Tarnowie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A