KONKURS! Wygraj dwuosobowe zaproszenie na spektakl
access_time 2018-05-17 10:27:00
Wraz z Teatrem im. Ludwika Solskiego zapraszamy na spektakl "Porachunki z katem", który odbędzie się w sobotę 19 maja o godz. 18.00. Mamy do rozdania aż 10 podwójnych zaproszeń.

Wygraj zaproszenie na spektakl "Porachunki z katem" - 19 maja 2018 r. godz. 18.00
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokończyć zdanie:
Najlepszy spektakl, jaki widziałem/am na deskach teatru Solskiego to...
Odpowiedź należy przesłać do piątku (18.05) do godz. 16.00, na adres mailowy:
konkurs@tarnow.net.pl
Zaproszenie jest DWUOSOBOWE, płatne 1zł/os.
W tytule prosimy wpisać "Porachunki z katem", zaś w treści, poza odpowiedzią, należy podać swój numer telefonu, imię i nazwisko.

Powodzenia!

 

W najbliższy weekend w tarnowskim teatrze im. Ludwika Solskiego będzie można obejrzeć komedię kryminalną "Porachunki z katem" Martina McDonagha, w reż. Marcina Hycnara, którą widzowie ubiegłorocznego Festiwalu Komedii Talia nagrodzili II miejscem w głosowaniu publiczności.

"Porachunki z katem" to trzymająca w napięciu czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i błyskotliwych dialogów. McDonagh nieustannie zaskakuje, gra z przyzwyczajeniami widza, bawi się formą. A wszystko po to, by postawić pytania o naturę sprawiedliwości, nieomylność sądów i prawo do decydowania o życiu innych ludzi.
Jest rok 1965. W Wielkiej Brytanii właśnie zniesiono karę śmierci. Na północy Anglii w prowincjonalnym Oldham lokalną sławą jest właściciel pubu Harry Wade, który przez dwadzieścia pięć lat był katem w służbie Korony Brytyjskiej. Drugim po Albercie Pierrepiont katem w kraju.Miejscowa prasa i stali bywalcy pubu z niecierpliwością czekają na to, jak Harry zareaguje na wieść o zmianach w brytyjskim wymiarze sprawiedliwości. Czy pojawienie się niespodziewanego przybysza z południa zakłóci spokój mieszkańców Oldham w tym wyjątkowym dniu?
Miarą wielkości McDonagha jest mistrzowska gra formą. Jego najnowsza sztuka to zabawny thriller ze świetnie napisanymi dialogami i serią zdumiewających zwrotów akcji. „Variety”

„Porachunki z katem” to świetna komedia, ale dziki śmiech grzęźnie w gardle, gdy zdamy sobie sprawę, że McDonagh wcale nie chce nas rozbawić. On nas testuje.  „The Economist”.

Spektakl zajął II miejsce w głosowaniu publiczności podczas XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2017.

Terminy: 18, 19, 20 maja, godz. 18:00, Duża Scena

Jeśli nie uda Ci się wygrać zaproszenia, skorzystaj z promocji - na hasło: Harry, bilety w kasie teatru dostępne będą w cenie 15 zł od osoby.
Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A