Kolacja z Matteo Brunetti - wygraj zaproszenie!
access_time 2018-05-14 08:30:00
W najbliższy piątek, 18 maja utalentowany włoski kucharz Matteo Brunetti odwiedzi tarnowską restaurację Stara Łaźnia. Mamy dla Was zaproszenie na wyjątkową kolację.

Matteo Brunetti - utalentowany włoski kucharz, od pewnego czasu mieszkający w Polsce i finalista ostatniej edycji Masterchef Polska, w najbliższy piątek (18 maja) odwiedzi tarnowską restaurację Stara Łaźnia, gdzie przygotuje i zaserwuje wyjątkową kolację inspirowaną kuchnią Żydów włoskich. W ten sposób restauracja uczci pierwsze urodziny po Kuchennych Rewolucjach z Magdą Gessler.

Kolacja rozpocznie się o godz. 19.00. Matteo przygotuje niepowtarzalne 7-daniowe menu degustacyjne, składające się m.in. z tatara z tuńczyka z kawiorem z sosu sojowego i czekolady oraz pomarańczowej Panna Cotty z kremem czekoladowym. Goście będą mogli również skosztować koszernych włoskich win. Wieczór umili muzyczny występ Magdy Smoły.

Bilety w cenie 120 zł do nabycia: w restauracji i przez internet:
http://laznia.tarnow.pl/produkt/kolacja-urodzinowa-z-mateo-brunetti/
Rezerwacje telefoniczne: 14 692 00 39

 

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie dla dwóch osób na tę wyjątkową kolację! Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

  • Co to jest kaszrut?
  • Za co najbardziej lubisz kuchnię żydowską?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@tarnow.net.pl

W tytule maila prosimy wpisać "Kolacja z Matteo Brunetti", a w treści, oprócz odpowiedzi, imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy (16 maja) do godz. 15.00).
Powodzenia!

Foto: materiały prasowe organizatora.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A