15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących już jutro na hali w Gumniskach
access_time 2018-03-23 05:53:00
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Kabaret wystąpi w Tarnowie w sobotę, 24 marca.

Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

24.03.18r. godz. 20.00 Hala Gumniska. Bilety: Sklep Muzyczny Sonic ul. Krakowska 2, LMR-Marketing ul. Okrężna 9, Sieć EMPIK oraz w internecie www.kabaretowebilety.pl, www.biletynakabarety.pl, www.e-bilet.pl.
 

Komentarze...