11. Forum Inwestycyjne w Tarnowie - pierwsze szczegóły programowe
access_time 2018-02-28 04:36:00
Forum Inwestycyjne w Tarnowie to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań inwestorów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, przedstawicieli rządów i parlamentów, reprezentantów biznesu, założycieli startupów, ekspertów, naukowców oraz innowatorów. Jedenasta edycja Forum Inwestycyjnego trwać będzie od 16 do 17 kwietnia.

Wiodące tematy konferencji to technologie finansowe (FinTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia, nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach oraz praktyczne zastosowanie rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Program 11. Forum Inwestycyjnego składa się z kilkudziesięciu wydarzeń − bloków tematycznych, paneli dyskusyjnych, wykładów, prezentacji oraz raportów. Oczekujemy około 400 gości – przedstawicieli świata biznesu, polityki oraz nauki, twórców startupów, przedstawicieli największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Formuła konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Forum Inwestycyjne to także Startup Stage. To podczas niego osoby tworzące swój biznes w oparciu o innowacyjne podejście, pogłębią swoją wiedzę, poznają praktyczne narzędzia oraz znajdą inspiracje do działania.

Podobnie jak w latach poprzednich podczas Forum zostaną wręczone nagrody w dwóch konkursach. STARTUP AWARD już na stałe wpisał się w agendę Forum w Tarnowie. W tym roku zapraszamy do udziału w nim również przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii. Z kolei konkurs ROBOT SHOW – zbuduj swojego robota! to kolejna propozycja dla młodych talentów. Celem konkursu jest chęć promowania zamiłowania do nowych technologii i robotyki. W tym konkursie liczy się kreatywność, oryginalność i fantazja twórców.

Elektroniczna rejestracja na Forum składa się z dwóch etapów. Oficjalnym potwierdzeniem udziału jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.forum-ekonomiczne.pl/rejestracja.

Miejsce obrad: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie (ul. Mickiewicza 8). Głównym Partnerem Forum Inwestycyjnego jest Małopolska, a Miastem Gospodarzem
– Tarnów.

Komentarze...