Pomysł na weekend
access_time 2018-02-23 12:00:00
Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Na pewno nie będziecie się nudzić.
  • Piątek

Trening Biegowy - Bieg Na zamek  godz. 19:00 Góra Św. Marcina

Koncert: Tede godz. 20:00 XXL Music Club Dąbrowa Tarnowska - Bilety: 30 zł - 60 zł.

  • Sobota

Koncert Ani Wyszkoni godz. 17:00 Hala Gumniska - ANNA WYSZKONI to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim dorobku imponującą ilość przebojów , nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Każdy koncert ANNY Wyszkoni to okazałe widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków. Bilety: 109 zł. 

„Bądź taka, nie bądź taka” godz. 19:00 Teatr im. L.Solskiego - „Bądź taka, nie bądź taka” to muzyczny monodram, na który składają się nowe aranżacje największych przebojów z repertuaru Kory i zespołu Maanam w wykonaniu Karoliny Gibki, której na scenie towarzyszy gitarzysta, oraz wizualizacje filmowe, w których aktorka wciela się w rolę wokalistki. W spektaklu usłyszmy m. in.: „Stoję, stoję, czuję się świetnie”, „Bądź taka, nie bądź taka”, „Oddech szczura”, „Ta noc do innych jest niepodobna”, „Jesteśmy ze stali”, „Taczi, tacz”, „Nocny Patrol”, „Boskie Buenos”. bilety: 20 z; - 40 zł.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów - 7R SOLNA Wieliczka godz. 18: Hala PWSZ - Wstęp wolny. 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz godz. 15:30 Stadion w Niecieczy 

  • Niedziela

Nula Stankiewicz śpiewa piosenki Agnieszki Osieckiej godz. 19:00 Tarnowskie Centrum Kultury - Wokalistka Nula Stankiewicz i gitarzysta oraz aranżer Janusz Strobel stworzyli recital o dość przewrotnym tytule: „Byle nie o miłości” z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Artystom towarzyszyć będzie czołówka sceny jazzowej: Włodzimierz Nahorny - pianino, Paweł Pańta - kontrabas, Cezary Konrad - perkusja, Mariusz "Fazi" Mielczarek - saksofon, flet. Bilety: 40 zł - 60 zł. 

Zaczarowany Teatr Wyobraźni – warsztaty rodzinne godz. 13:30 Centrum Sztuki - Zajęcia poprowadzą aktorzy z zespołu PRYM ART. Podczas zajęć, poprzez zabawę, będziemy poznawać magię teatru. A przede wszystkim kształtować wyobraźnię. Wstęp: 10 zł. W programie:zabawy i ćwiczenia teatralne (rozgrzewające, relaksacyjne, koncentrujące, rozwijające wyobraźnię teatralną),praca z przedmiotem i rekwizytem – odkrywanie teatralnej urody i nowych funkcji przedmiotów codziennego użytku,budowanie obrazów plastycznych operujących symbolem i metaforą,odkrywanie możliwości głosowych (ćwiczenia emisyjne, dykcyjne, zabawy głosem), przekładanie słowa na obraz i sytuację dramatyczną

„Plastusiowy pamiętnik i plamy” – Teatr Młodych Widzów godz. 15:00 Centrum Sztuki Moście - Muzyczny spektakl powstał na motywach „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej i choć pierwszy odcinek tej historii ukazał się w 1931 roku, to wciąż opowieść plastelinowego ludzika fascynuje i bawi kolejne pokolenia. Bilety: 15 zł - 18 zł. 

III Tarnowski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych godz. 9:00 - Start i meta: centrum miasta Tarnowa: ul.Romanowicza Tarnowskie Błonia, 10 km płaska trasa.

Komentarze...