"Podatek od miłości" już w czwartek w Kinie na szpilkach
access_time 2018-01-23 06:15:00
Czwartek, 25 stycznia na długo zostanie w pamięci wszystkich pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie dla uczestniczek projektu „Kino na Szpilkach” przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie, a na deser przedpremierowy seans super komedi romantycznej.

Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, jak zawsze jest prawdziwy hit filmowy. Tym razem uczestniczki styczniowej edycji "KNS", będą miały okazję, jako pierwsze, zobaczyć komedię romantyczną -"Podatek od miłości". W rolach głównych w filmie wystąpiła plejada znakomitych gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok.

18.00-19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH

Strefa kobiecych różności (foyer kina)
Szalona zabawa w sali kinowej
Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
Przedpremierowy seans filmu "Podatek od Miłości"

Opis filmu

„Podatek od miłości” to komedia przewrotnie romantyczna o uczuciach, które wymykają się spod kontroli. Ambitna inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga czarującego oszusta podatkowego Mariana (Grzegorz Damięcki), co uruchamia ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On, by uratować siebie z tarapatów, może zostać facetem do towarzystwa. Ona, by uratować jego, może nawet trafić do więzienia. Czy tak się stanie? Kto nad kim przejmie kontrolę?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A