IV Tarnowski Bieg Sylwestrowy
access_time 2018-01-03 10:15:00
31 grudnia tarnowscy biegacze wystartowali w „IV Tarnowskim Biegu Sylwestrowym”, którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Świat Pracy oraz Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie.

Do biegaczy dołączyła  grupa, która przebyła trasę z kijkami w marszu nordic walking. Piękna i ciepła pogoda sprzyjała sportowcom, którzy mieli do pokonania do wyboru dwa dystanse: 5 km lub 10 km, trasa prowadziła z Parku Sanguszków w kierunku Góry Św. Marcina  i z powrotem. Sygnałem do startu była sylwestrowa rakieta, która wszystkich zawodników wprowadziła w sylwestrowy klimat. Po dotarciu do mety na uczestników czekały piękne okolicznościowe medale oraz upominki od sponsora.

Tradycyjnie, po biegu i marszu, wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na integracyjny poczęstunek oraz rozdanie atrakcyjnych nagród. W zawodach licznie swój udział wzięli mieszkańcy z innych rejonów Polski oraz zawodnicy z Anglii, Niemiec i Francji. W sportowym zakończeniu roku 2017 udział wzięło 170 zawodników. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i samozaparcia w realizacji swoich sportowych planów oraz życzymy sukcesów w Nowym Roku 2018! 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A