XV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2017
access_time 2017-12-05 05:35:00
Już w niedzielę 10 grudnia 2017 roku wszystkich adeptów sportu kartingowego czeka bardzo ciekawa rywalizacja i wielkie emocje. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych sympatyków i pasjonatów motorsportu do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Tor SPEED RACE TARNÓW, gdzie odbędą się Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2017 w ramach akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa".

W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, młodzież szkolna, panie i panowie w każdym wieku oraz osoby niepełnosprawne. W zawodach można spróbować swoich sił w tym niezwykle emocjonującym i pięknym sporcie, nie posiadając licencji zawodnika ani prawa jazdy. Wystarczy sportowe zacięcie, trochę wolnego czasu i można poczuć się jak rasowy kierowca wyścigowy.

XV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2017

  • MIEJSCE: Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych - TOR SPEED RACE TARNÓW, ul. Kochanowskiego 30 - były teren Zakładów Mechanicznych
  • KIEDY: niedziela, 10 grudnia 2017 roku
  • START: godz. 9.00

KWALIFIKACJE: do soboty 9 grudnia br. godz. 17.00

- klasa mini - (zawodnicy poniżej 60kg, od 5 do 9 lat)
- klasa szkolno-młodzieżowa - od 10 lat (zawodnicy min 60kg - max 30kg doważenia)
- klasa open - od 18 lat (zawodnicy min 90 kg - max 30 kg doważenia)
- klasa osób niepełnosprawnych (w tym klasa dzieci i osób dorosłych) 

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zapisów i kwalifikacje!
 
W godzinach otwarcia toru należy wystartować w kwalifikacjach do 9.12.2017r. godz. 17.00: Sesja kwalifikacyjna ma na celu ustalenie pozycji startowej w zawodach na podstawie uzyskanych przez zawodnika sumy najlepszych czasów z min. trzech pomiarowych przejazdów wykonanych wcześniej na torze. W kwalifikacjach można startować dowolną liczbę razy. W zawodach głównych rozstawieni będą zawodnicy, którzy brali udział w kwalifikacjach.

Do klasyfikacji końcowej głównych zawodów wlicza się sumę najlepszych czasów, każdy zawodnik w danej klasie zawodów będzie doważony do wagi min. Za każdym razem zawodnik przed wykonaniem próby czasowej będzie dokonywał losowania gokarta spośród sprzętu udostępnionego przez Organizatora. Podczas rywalizacji poznamy również młodzieżowych mistrzów zarówno indywidualnie jak i w szkolnej drużynie.

Zapisz się i rywalizuj indywidualnie oraz drużynowo z najlepszymi zawodnikami z całego miasta i regionu!

Dodatkowo będzie można powalczyć o punkty do klasyfikacji generalnej SWS - czyli niezwykle prestiżowej i największej ligi kartingowej na świecie.

Chcąc startować w SWS należy najpierw założyć w bardzo łatwy sposób i zupełnie darmowo konto kierowcy.

O szczegóły można pytać na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A