Pomysł na weekend
access_time 2017-11-03 12:00:00
Przed nami pierwszy listopadowy weekend. Przygotowaliśmy dla Was klika ciekawych propozycji, jak możecie go spędzić.
  • Piątek

Koncert RedRoom godz. 20:30 Klub Studencki Przepraszam - Bilety: 10 zł.

Tarnów Jazz Contest 2017 - Tribute to Thelonious Monk godz. 19:00 Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego - W setną rocznicę urodzin genialnego jazzmena Theloniousa Monka odbędzie się koncert w wykonaniu znakomitych interpretatorów jego muzyki: Reggie Moore (USA), Leszek Kułakowski (PL), Joachim Mencel (PL), Wojciech Groborz (PL). Na scenie pojawi się także Big Contest Band.

Dorota Bernacka „Singular” godz. 18:00 Pałacyk Strzelecki - Wystawa jest nagrodą w Konkursie „Salon Wiosenny” organizowanym przez BWA Tarnów. Wstęp wolny.

Warsztaty fotograficzne: Od pasji do profesjonalizmu godz. 15:00 Galeria TCK. Wstęp wolny.

  • Sobota

Wystawa malarstwa Pawła Martynowa godz. 18:00 Muezum Okręgowe - Na wystawie zostaną zaprezentowane najnowsze obrazy artysty, o różnorodnej tematyce.

Warsztaty fotograficzne: Od pasji do profesjonalizmu godz. 10:00 Galeria TCK. Wstęp wolny.

  • Niedziela

V Koncert Zaduszkowy godz. 16:00 i 18:30 Teatr im. L.Solskiego - Zespół MONK, kwartet Con Affetto oraz Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek – to podstawowy skład tegorocznego, piątego już z rzędu Koncertu Zaduszkowego. Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na terapię dzieci z niepełną sprawnością w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie. Bilety: 35 zł. 

Zaduszki Żabieńskie 40% Bluesa godz. 18:00 Gminne Centrum Kultury w Żabnie - Sebastian Riedel i Wojtek Klich wystąpią gościnnie w Żabnie na tradycyjnym koncercie zaduszkowym. Koncert poświęcony będzie pamięci zmarłych artystów polskiej i światowej sceny muzycznej. Oprócz Sebastiana i Wojtka na scenie w Żabnie wystąpią: Wojciech Jackowiec, Bartłomiej Szułakiewicz, Katarzyna Kalita, Adrian Pawelski i zespół „Uwaga na jeże”. Wstęp wolny.

ITAKA Tarnowska Dyszka 2017 godz. 9:00 Gemini Park Tarnów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice godz. 15:30 Stadion w Niecieczy. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A