Koszykarki MKS PM Tarnów nadal bez punktów
access_time 2017-10-16 07:11:00
II ligowy zespół koszykówki kobiet MKS Pałac Młodzieży Tarnów podejmował we własnej hali drużynę Contimax MOSiR Bochnia.

Pierwsza kwarta meczu należała do zawodniczek z Bochni, które wygrały ją 12:23. W drugiej części spotkania tarnowskie koszykarki poderwały się do walki i po skutecznych akcjach w ataku zakończyły ją wynikiem 16:12. W przerwie spotkania to jednak koszykarki z Bochni prowadziły 28:35. Trzecia odsłona meczu również należała do tarnowianek, które wygrały ją 21:9 i objęły prowadzenie w całym spotkaniu 49:44. Czwarta kwarta meczu to niestety okres słabszej gry tarnowianek, zawiodła przede wszystkim skuteczność co przełożyło się na wynik ostatniej części meczu 8:20 i całego spotkania 57:64.

MKS PM Tarów – Contimax MOSiR Bochnia 57:64 (12:23, 16:12, 21:9, 8:20)