Policja apeluje do rodziców
access_time 2017-09-22 13:00:00
Rodzice powinni zachować szczególną ostrożność, ponieważ ich dzieci mogą być w posiadaniu substancji niebezpiecznych dla zdrowia.

Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej  jest w posiadaniu informacji dotyczących pojawienia się na terenie Powiśla Dąbrowskiego  silnie toksycznych „tabletek” zawierających pochodne ekstazy , które kształtem i kolorem przypominają słodycze - w formie „misiów”.

Jak wynika z  poczynionych ustaleń  bezpośrednio   narażone  mogą być  osoby małoletnie,  gdyż substancje takie mogły być udzielane w rejonie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego.

Apelujemy do rodziców  o zachowanie czujności,  przeprowadzenie  rozmów profilaktycznych z dziećmi, szczególnie z tymi  najmłodszymi,  aby nie przyjmowały  słodyczy od obcych osób, jak również o sprawdzenie rzeczy osobistych swoich pociech pod kątem posiadania  tego typu substancji, słodyczy nieznanego pochodzenia. Prosimy rodziców o szczególny nadzór nad swoimi pociechami, zwrócenie uwagi na niepokojące zachowanie.

W razie posiadania jakichkolwiek informacji na temat takich niebezpiecznych, podejrzanych substancji policja prosi o kontakt z najbliższą  jednostką  Policji  pod numerem alarmowy 997. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A