„Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza w Gorlicach
access_time 2017-09-14 09:43:00
„Nareszcie w Dudapeszcie” to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza „Nareszcie w Dudapeszcie”:

20 października 2017 r. (piątek), godz. 19:00, Gorlickie Centrum Kultury (ul. Michalusa 4), Gorlice.

Bilety na wydarzenie w cenie 50 zł można nabyć w Internecie na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce Bilety, w kasie w sekretariacie GCK (tel. 18 35 35 695 lub tel. 500 473 732) oraz na portalu kupbilecik.pl.

FOT. Bartosz Bobkowski

Komentarze...